Oda Kahvaltı Butik Otel

Bir aile tarafından işletilen otel Kuşadası’nın tarihi yerleşim bölgesinde, hareketli şehir merkezine yürüyerek 5 dakika uzaklıkta geleneksel, sakin bir konaklama ortamı sunmaktadır. Odalarda uydu TV ve geleneksel Türk kilimleri mevcuttur.

Villa Konak Hotel’in tüm odaları klimalıdır ve ayrıca odalarda tavan fanı mevcuttur. Bazı odalarda konukların gevşeyip oturabileceği kanepe bulunan bir oturma alanı vardır.

Otelde açık büfe kahvaltı servis edilen bir kafeterya bulunmaktadır. Konuklar ek ücret karşılığında bahçede barbekü olanaklarından yararlanabilirler. Her gün taze kurabiyelerin sunulduğu ücretsiz 5 çayı servis edilir. Gün boyu su, çay ve kahve olanakları ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Villa Konak Hotel açık yüzme havuzu ve güneşlenme terasına sahiptir. Otelin yemyeşil huzurlu bahçeleri yürüyüş için idealdir.

Villa Konak’tan dünyanın en büyük arkeolojik alanlarından biri olan Efes’e kolay bir şekilde ulaşılabilir. Ayrıca otel, çevredeki Priene ve Milet gibi diğer antik Yunan-Roma kalıntılarına da yakındır.

Otele 6 yaşından küçükler ve evcil hayvan kabul edilmemektedir.